Prosinec 2017

Poslední z Jediů

10. prosince 2017 v 19:55 | Gepardí střela
Výsledek obrázku pro star wars


Star Wars..... Hvězdné války......kdo by o nich nikdy neslyšel. Už to je čtyřicet let co byl promítán první film. Tehdy ten film nesl jen název Star Wars a nepočítalo se s tím, že by byl úspěšný. Někteří herci už litovali do čeho se to upsali. Ale stala se z toho jedna z nejznámějších filmových ság. Dnes je první film známá jako epizoda čtyři Nová naděje. Z vídělků prvního filmu mohl Lucas klidně natočit pokračování Impérium vrací úder a Návrat Jediho. Později se nám dostalo prequelové trilogie. Knihy, komiksy, hry, seriáli....ty nám dokreslují a vyprávějí další příběhy. A tím to nekončí. Natáčejí se antalogic filmy.

Výsledek obrázku pro star wars rogue one
A dostali jsme novou trilogii. Film Síla se probouzí.
Výsledek obrázku pro star wars 7

Měl premiéru roku 2015. A za čtyři dny se dočkáme pokračování. Ty filmy se od sebe odehrávají pár vteřin, maximálně minut. Mnoho fanoušků na tohle čekalo. A nakonec se dočkali. Už je potvrzeno, že bude natočena i úplně nová trilogie.

Většina lidí má Star Wars jen za boje se světelnými meči a bojem mezi Impériem a Rebeli.

Výsledek obrázku pro star wars galactic empireVýsledek obrázku pro star wars rebel symbol

Ale to se velice mýlí. Je to propracovaný příběh, který se často těžko pochopí. Příběh mezi dobrem a zlem, který nikdy neskončí. Galaktická republika... Separastická aliance... Galaktické Impérium... Rebelská aliance... Nová republika...První řád... Odboj...každý si najde někoho koho si oblíbí a koho nenávidí. Někdo by jednoduše řekl že Impérium je zlo a Aliance dobro, ale tak to není. Kniha Inferno squad dokáže přesvědčit o opaku. A i víc.


Výsledek obrázku pro star wars inferno squad


Mnoho lidí také zapomíná na to, že Star Wars také vynikají svíma Hvězdnýma stíhačkama a loděma.


A antalogic film Rogue one nám ukázal že vše nemusí vždycky dopadnou tak jak jsme si představovali. Byl to zatím nejtemnější Star Wars film.Související obrázek

Výsledek obrázku pro star wars battle scarif
Související obrázek


Star Wars epizoda osm Poslední z Jediů.

Výsledek obrázku pro star wars the last jedi

Za čtyři dny nás v České republice čeká premiéra. Lidé mají mnoho otázek a film má mnoho odpovědí. Ale také v nás vyvolá mnoho otázek. A to i trailer. Ať už to je boj mezi Finnem a Phasmou, bitva na Craitu, Luke Skywalker nebo samotný Snoke. Star Wars už nejsou to co jste znali, nebo jste si mysleli že znáte. Každý film je něco mimořádného. A tohle je dílo samo o sobě.