Listopad 2017

Warriors cats

12. listopadu 2017 v 11:51 | Gepardí střela
Warriors cats. Kniha která si zaslouží uznání. Bylo vydáno pět sérií po šesti knihách, super edice, novely, mangy, doprovodné knihy a teď se píše šestá série. Ale tady v České a Slovenské republice to je jinak. U nás jsou vydané jen čtyři knihy z první série a tři díli mangy. Ale nebýt Warriors cats komunity, tak by tu nebylo ani to. Bez nich by jsme měli o dvě knihy míň. A taky o knihy, které se chystají přeložit. Ti lidé, kteří tohle dokázali, založili také Warriors cats komunitu. Založili první blogy. Začali se bouřit Albatrosu. Bojovali za to, co nás všechny spojovalo! Co bylo pro nás vším! Měli bychom jim být vděční. Ale už nemáme tu možnost jim poděkovat. Většina jich padla. Jen pár jich zůstalo. Ale většina lidí si neuvědomují, co pro nás udělali. Sandstar, Karamelka, Sametovka, Worsík, Inka, Kim, Lea, Rainpaw. Vydrželi s náma až do konce. Ať už v minulosti měli jiné pžezdívky, jiné blogy nebo se přidali k Warriors cats komunitě později, tak napomohli tomu, co dnes známe. Ale už to nebude nikdy jako dřív.


Warriors cats komunita se změnila. Ano, pořád nabíráme nové členy, píšeme příběhy, zabýváme se Warriors cats......ale už to není jako dřív. Dřív, dřív se všichni lépe znali. Znali se jako kdyby bydleli ve stejném městě. Psali kdykoliv ať už byl všední den, víkend, Vánoce, prázdniny, ráno, odpoledne, večer, půlnoc. Příběhy byly originálnější, lidi kteří je psali se po každé kapitole zlepšovali a hlavně vás vždycky do toho děje úplně vtáhli. Dnes už není pomalu ani to. Ano, na začátku to vypadalo že to bude jako dřív. Ale potom se to všechno zhroutilo. Přestali jsme chodit na chat, přestali jsme být na svých blocích aktivní, přestali jsme vítat nové fanoušky a členy a hlavně jsme nechali znova Warriors cats komunitu na holičkách. Ale to nesmíme! Když jsme zakládali své blogy tak nám bylo hned jasné, že nezakládáme jen další blog. Ale že bereme na sebe také zodpovědnost. Každý další blog znamená další šanci k tomu, aby Warriors cats komunita přežila. A aby Albatros nepřestal překládat znova naše milované knihy. A to nesmíme dopustit. A jesti tohle někdo čte tak prosím, otevřete ten nový článek a začněte znova psát. Dejte ostatním vědět že vaše blogy nejsou mrtví. Protože jinak skončíme tak jako roku 2010. A to nikdo z nás nechce.


Jak jste si mohli všimnout, tak máme čím dál tím víc nových členů a fanoušků na blogů. Ale je tu jeden problém. Máme tu mnoho malých blogů, velkých blogů, ale chybí nám tu ten jeden hlavní. Ten, na kterém by byly veškeré informace o postavách, o knihách, o autorech, o minulosti naší komunity, o ostatních blocích. Ti noví, keří sem přijdou, nemají ten základní bod čeho se chytit. A to se musí změnit. Proto bych byla ráda, kdyby se všichni zkušenější blogeři z Warriors cats komunity sešli 18.11. v 20:00 na chatu Sluneční záře a Jeřabiny na blogu http://warriors.blog.cz/. Promluvili by jsme si o tom a s největší pravděpodobností takový blog či web založili.
Ráda bych tam uviděla tyto lidi:

Sluneční záře
Jeřabina
Sametovka
Lea
Kim
Inka
Sandstar
Karamelka
Fernstem
Tajemný duch
Rosopelt a spol.
Amberpaw
Červený pruh
Lipová
Obláčka
Worsík
Rainpaw
Whiteclaw

Ano, vím je vás hodně, ale vy jste tu nejvíc od toho začátku. Pochopím když někdo z vás nebude moc přijít. Ale nebojte se že byste o něco přišli. Celé to budu dokumentovat, takže kdyby někdo chtěl tak mu potom budu moc poslat záznam. A klidně se nebojte přijít ani vy mladší či úplně nový. Každý nápad nebo tlapa či ruka se počítají. Naděje existuje a je všude, ale ani ta vás nemusí vždy zachránit. Pamatujte tato slova.